Sportversenyek eredményei a 2006/2007 tanévben
Az iskola tanulóinak sportversenyeken elért eredményei a 2006/2007-es tanévben.
KIDS verseny | |||
40 m-es futás | III. hely | Jacsó Ilona | |
60 m-es futás | V. hely | Tóth Dávid | 5.b |
I. hely | Molnár Anna | 5.b | |
600 m-es futás | I. hely | Holló Márk | |
III. hely | Hímer Gergő | ||
800 m-es futás | II. hely | Ördög Gábor | 5.a |
II. hely | Dusza Dalma | ||
III. hely | Császár Adrienn | ||
4×50 m váltó, fiú | I. hely | Hímer Gergő, Parlagi Márk, Holló Márk, Póta Bence |
|
4×50 m váltó, lány | I. hely | Kosztrub Dominika, Tóth Kamilla, Jacsó Ilona, Fülöp Kinga |
|
Svédváltó, fiú | I. hely | Tóth Alex, Tóth Dávid, Tóth Viktor, Krajnyák Bence |
|
Svédváltó, leány | II. hely | Antal Anett, Bencze Lídia, Császár Adrienn, Molnár Anna |
|
Távolugrás | IV. hely | Parlagi Márk | |
VI. hely | Karczagi Attila | ||
II. hely | Jacsó Ilona | ||
III. hely | Tóth Evelin | ||
VI. hely | Ördög Rebeka | ||
IV. hely | Ördög Gábor | ||
I. hely | Molnár Anna | ||
V. hely | Antal Anett | ||
Kislabdadobás | I. hely | Berta Bálint | |
II. hely | Karczagi Attila | ||
IV. hely | Prodan Richard | ||
I. hely | Phul Fruzsina | ||
IV. hely | Berta Petra | ||
I. hely | Veréb Miklós | ||
II. hely | Murányi Mariann | ||
V. hely | Bencze Lídia | ||
KIDS úszóverseny, Eger | |||
50 m-es mell | IV. hely | Tomán Marcell | |
50 m-es gyors | II. hely | Szilvási Gréta | |
50 m-es hát | V. hely | Szilvási Gréta | |
50 m-es hát | XIV. hely | Pap Bence | |
50 m-es gyors | XIII. hely | Fodor Alexandra | |
50 m-es hát | V. hely | Tóth Evelin | |
4×50 m-es gyorsváltó | III. hely | Fodor Alexandra, Tóth Evelin, Horváth Lívia, Szilvási Gréta |
|
50 m-es mell | XVI. hely | Tóth Dávid | |
50 m-es gyors | IV. hely | Polgár Péter | |
50 m-es pillangó | IV. hely | Polgár Péter | |
50 m-es mell | XIX. hely | Ficzere Gábor | |
50 m-es gyors | I. hely | Pető Dorottya | |
50 m-es hát | I. hely | Pető Dorottya | |
50 m-es pillangó | VI. hely | Lakatos Fanni | |
50 m-es mell | IV. hely | Pető Kristóf | |
50 m-es pillangó | IV. hely | Pető Kristóf | |
50 m-es gyors | IV. hely | Derda Lilla | |
4×50 m-es gyorsváltó | X. hely | Fóris Zoltán, Berta Gábor, Pető Kristóf, Polgár Péter |
|
4×50 m-es vegyesváltó | VIII. hely | Polgár Péter, Berta Gábor, Pető Kristóf, Örkényi Csaba |
|
4×50 m-es vegyesváltó | III. hely | Derda Lilla, Pető Dorottya, Lakatos Fanni, Tóth Evelin | |
Diákolimpiai úszás, városi döntő | |||
100 m-es úszás | I. hely | Pető Dorottya | |
100 m-es gyors | I. hely | Polgár Péter | |
50 m-es pillangó | I. hely | Polgár Péter | |
100 m-es mell | I. hely | Pető Kristóf | |
100 m-es pillangó | I. hely | Pető Kristóf | |
50 m-es hát | I. hely | Fügedi Levente | |
50 m-es hát | II. hely | Pap Bence, Sárosi Boglárka | |
50 m-es hát | III. hely | Tóth Evelin | |
50 m-es mell | III. hely | Tóth Evelin | |
50 m-es gyors | III. hely | Horváth Lívia | |
50 m-es mell | III. hely | Fodor Alexandra | |
4×50 m-es váltó | I. hely | Fodor Alexandra, Horváth Lívia, Hideg Regina, Tóth Evelin |
|
100 m-es hát | I. hely | Tóth Dávid | |
50 m-es mell | III. hely | Tóth Dávid | |
100 m-es hát | I. hely | Lakatos Fanni | |
100 m-es gyors | II. hely | Lakatos Fanni | |
100 m-es mell | I. hely | Derda Lilla | |
100 m-es mell | III. hely | Berta Gábor | |
4×50 m-es váltó | I. hely | Berta Gábor, Panyi Dávid, Fóris Zoltán, Örkényi Csaba |
|
Megyei diákolimpia úszás | |||
4×50 m-es gyorsváltó | IX. hely | Berta Gábor, Fóris Zoltán, Örkényi Csaba, Panyi Dávid |
|
100 m-es hát | IV. hely | Pető Dorottya | |
100 m-es gyors | V. hely | Pető Dorottya | |
100 m-es hát | X. hely | Tóth Dávid | |
50 m-es pillangó | III. hely | Polgár Péter | |
100 m-es gyors | V. hely | Polgár Péter | |
100 m-es hát | II. hely | Lakatos Fanni | |
100 m-es mell | IV. hely | Derda Lilla | |
100 m-es mell | IV. hely | Pető Kristóf | |
100 m-es pillangó | II. hely | Pető Kristóf |