2013. október 22.: Emlékezés 1956-ra

2013. október 22-én reggel iskolakezdéskor (8 óra) iskolánk tornatermében emlékeztünk 1956-ra. A műsort a 6.b osztály tanulói adták elő, akiket Jacsóné Molnár Gyöngyi tanárnő készített fel. A műsort a korról szóló videók színesítették.