BiTrió informatika verseny
Az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium 2017. május 22-23-án rendezte meg a BiTrió informatika csapatversenyét, melyre 2 kategóriában jelentkezhettek a tanulók. Iskolánk az I. kategória (7-8.osztályos diákok) versenyében indult.
A 3 fős csapatoknak szövegszerkesztési, prezentációkészítési és táblázatkezelési feladatokat kellett megoldaniuk.
Iskolánk háromfős csapata: Lénárt Eszter 8.a, Horváth Fanni 8.b és Kaló Kristóf 8.b osztályos tanulók az I. helyet szerezték meg.
Gratulálunk a csapatnak a szép eredményhez!
