Csecsemőgondozó verseny
A Magyar Vöröskereszt szervezésében június 2-án került sor a 23. országos csecsemő- és kisdedgondozási versenyre, mely az idén Békéscsabán került megrendezésre.
Az iskola képviseletében részt vett csapat 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Titkó Flóra, Takács Rebeka, Mizser Ramóna
Felkészítőjük: Marczisné Viszneki Katalin (iskolavédőnő)
Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!
