Sakkversenyek

Lezajlottak az idei év fontosabb sakkversenyei.

A Katolikus Iskolák Országos Versenyén Sátoraljaújhelyen iskolánkat 2 tanuló képviselte. Molnár Márton Ádám 6.b osztályos tanuló aranyérmet nyert. Ugyanebben a korcsoportban Máté Kolos a 5. a osztályos tanuló a 9. helyet szerezte meg.

A diákolimpia csapatversenyét Edelényben tartották, ahol iskolánk csapata szoros küzdelemben az 5. helyet érte el. A csapat tagjai voltak:

  • Molnár Márton Ádám 6. b
  • Sipeki László 8. b
  • Kis Levente 8. b
  • Kis Richárd 5. a

Gratulálunk a szép eredményekhez!