Tájékoztatás

Tisztelt Szülők, Kedves gyerekek!

A hétre elrendelt digitális oktatás a felső tagozatban (5-8. osztály) befejeződik. December 7-től – jelenlegi információk szerint – visszaáll az iskola működése a „normál” oktatásra. Információink szerint a jelenleg még karanténban levő pedagógusok közül többen a jövő héttől ismét munkába állnak, letelik a megfigyelési idő.

A jövő héttől újra indulnak a szakkörök és az előkészítők is.

Iskolavezetés

Az adatszolgáltatás időpontja: 2020.12.04.

1. Fertőzésgyanú miatt karanténban lévő tanulók/gyermekek 32 fő
2. Fertőzésgyanú miatt karanténban lévő alkalmazottak 6 fő
3. Teszttel igazoltan fertőzött tanulók/gyermekek (szülői jelzés alapján) 1 fő
4. Teszttel igazoltan fertőzött alkalmazottak 0 fő
5. Osztályok és tanulók járvány miatt tantermen kívüli digitális oktatásban felső tagozat (az Oktatási Hivataltól kapott engedély alapján november 30-tól, december 4-ig) 9 osztály
6. Munkáltató által elrendelt otthoni munkát végez 20 fő
7. A járvány miatt munkát nem végez 5 fő
8. Kontakt személy, kötelező karantén 0 fő