Pénz7 Rajzpályázat

Szeretném megköszönni a rengeteg szebbnél- szebb alkotást, melyet a megtakarítás témakörben készítettetek, nagyon örültem, hogy bepillantást nyerhettem, kinek mi a vágya, ki mire gyűjt.

A rajzpályázat első körben 1-2., 3-4. 5-6-7. évfolyamosok között került meghirdetésre, de mivel a kisebbek rengeteg rajzot készítettek évfolyamonként került sor a díjak kiosztására.

 

1. évfolyam:

  1. helyezett: Cseh Martin 1.c
  2. helyezett: Guba Fruzsina 1.a
  3. helyezett: Nagy Luca 1.a

 

2. évfolyam:

  1. helyezett: Suhaj Anna 2.b
  2. helyezett: Lőkös Anna 2.b és Hajner Janka 2.b
  3. helyezett: Berecz Dóra 2.b és Monostori Fanni 2.b

 

3. évfolyam:

  1. helyezett: Bán Betta 3.a
  2. helyezett: Jónás Petra 3.b és Sándor Adél 3.a
  3. helyezett: Pelyhe Nikolett 3.a és Hajdú Zsombor 3.a

 

4. évfolyam:

  1. helyezett: Kleszó Kartall 4.a
  2. helyezett: Korpás Kamilla 4.c és Dohány Lilien Janka 4.c
  3. helyezett: Tóth Johanna 4.c, Szentpéteri Adél 4. b és Takács Zsombor 4.a

 

A felsősök közül három pályázat érkezett, melyeket egyformán jónak ítélt a zsűri: Nyesténé Gáspár Marianna, ezúton is köszönöm segítségét!

6. évfolyamos diákok :

Nyitrai Julianna, Kiss Gábor és Sári Lóránt

 

Sikó-Fehérvári Csilla