Március 15-i ünnepség

Iskolánkban március 13-án az első órában megemlékezést tartottunk 1848. március 15. tiszteletére. Az ünnepi műsort az 5.a és 5.b osztályos tanulók adták elő.

A műsort összeállította és betanította: Kleszóné Kántor Tímea és Sikó-Fehérvár Csilla