A humán munkaközösség hírei
Az idén két tanulónk jutott tovább a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei döntőjébe.
Lénárt Eszter 8. a osztályos tanuló megyei II. helyezett lett.
Sepsi Boglárka 6. a osztályos tanuló 14. helyen végzett.
A Savaria országos történelemverseny első fordulóján nyolc tanuló írta meg a versenyfeladatokat, a megyei döntőben Fodor Balázs 8. a osztályos tanuló képviselte iskolánkat, aki a 14. helyen végzett.
Az elért eredményekhez gratulálunk, további szép sikereket kívánunk!


















































