2013. december 20.: „Így látom a Szent Koronát”
„Így látom a Szent Koronát” című rajzpályázaton Lázár Melinda (8.b) és Murányi Tímea (8.b) osztályos tanulók közönségdíjat kaptak.
Német nyelvi szavalóverseny – 2013. december 11.
A Szent László Gimnázium német nyelvi szavalóversenyén Krajnyák barbara (5.b) II. helyezést, Juhász Mónika Dóra (5.b) III. helyezést ért el. Jacsó Nikoletta (7.b) különdíjban részesült.
Angol nyelvi verseny – 2013. november 29.
2013. november 29-én volt a Szent László Gimnázium angol nyelvi verseny (6-8. osztály)
6. évfolyam (összesen 28 versenyző)
Nyeste Luca (6.b) – I. hely
Pap Liliána (6.b) – III. hely
Pap Katalin (6.a) – 5. hely
Zsámba Éva (6.b) – 7. hely
Kardos Eszter (6.b) – 8. hely
Szilágyi Demetria (6.a) – 9. hely
7. évfolyam (összesen 26 versenyző)
Szilágyi Miklós (7.b) – 5. hely
Kis-Csabai Dávid (7.a) – 7. hely
8. évfolyam (összesen 40 versenyző)
Mezei Mónika (8.a) – 5. hely
Dávid Botond (8.b) – 10. hely
Erős Lúcia (8.a) – 12. hely
Angol nyelvi verseny – 2013. november 7.
A 2013. november 7-én, a miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és az Oxford University Press szervezélsében megrendezésre került angol nyelvi versenyen Tóth Csanád József (6.a) 1. helyezést ért el.
Katolikus iskolák matematikaversenye – 2013. november
Lezajlott a katolikus iskolák közötti matematikaverseny első fordulója. A 2. fordulóba jutottak:
4. osztály: Pető Tünde
5. osztály: Besenyei Ádám, Nagy Márton, Pincés Csongor, Fodor Balázs, Szabó Viktor, Lanczki Péter, Krajnyák Barbara, Ignácz Botond
6. osztály: Szilágyi Demetria, Pap Katalin
7. osztály: Panyi Anett, Agócs Laura, Kovács Patrik, Kriston Nikoletta, Nagy Mátyás, Szilágyi Miklós
8. osztály: Pap Kristóf, Murányi Boglárka
Minden tanulónak gratulálunk!
Szavalóverseny – 2013. november
A Szent László Gimnáziumban megrendezett szavalóversenyen Szabó Viktor (5.a)
I. helyezést, Boldizsár Lilla (5.a) III. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Vasasné Máté Magdolna.
Szépen szerepelt még: Nyeste Viktória, Ignácz Botond (5.a), Cserei Szilvia, Kelemen Júlia (6.b).
„Mi leszek, ha nagy leszek” rajzpályázat – 2013. október
A B.-A.-Z. Megyei Munkaügyi Központ „Mi leszek, ha nagy leszek” c. rajzpályázatán Művészeti Különdíj elismerésban részesült Gönczi Anna (8.a) és Ádám Éva (6.a) tanuló.
Mesemondó verseny – 2013. szeptember 30.
Alsó tagozat
I. hely
III. hely
Különdíj |
Kardos Zsófia (2.b)
Kis-Csabai Nóra (4.b)
Titkó Flóra (4.a) |
felk. tanár: Pajor Tamásné
felk. tanár: Tóthné Csirmaz Márta
felk. tanár: Kovácsné Együd Ilona
|
Felső tagozat
I. hely
III. hely |
Szabó Viktor (5.a)
Kardos Eszter (6.b) |
felk. tanár: Vasasné Máté Magdolna
felk. tanár: Kovácsné Együd Ilona
|