Az én templom rajzpályázat
Iskolánk két 8.a osztályos tanulója részt vett a Szent György Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett II: Országos Rajzversenyén.
Olvasd tovább →Iskolánk két 8.a osztályos tanulója részt vett a Szent György Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett II: Országos Rajzversenyén.
Olvasd tovább →Az május havi étkezési térítési díjak befizetésének időpontja:
2022. június 12.-13 8 – 16 óráig!!
(hétfő – kedd)
A Bendegúz Akadémia által szervezett Tudásbajnokság angol levelezős versenyen évek óta sikeresen szerepel iskolánk két tanulója: Gulyás Dalma (8.a) és Berta Lilla (8.b)
Olvasd tovább →A megyei forduló megnyerése után iskolánk tanulója, a 8. a osztályos Hegedűs Anna Judit képviselte megyénk nyolcadikosait a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny döntőjében, ahol csaknem 100%-os teljesítménnyel első helyezést ért el!
Olvasd tovább →Ficzere Bence (5.a) a tiszafüredi Bán Zsigmond Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet és- Társadalomtudományi Karának angol nyelvi versenyén országos 3. helyezést ért el.
Olvasd tovább →Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak iskolánk tanulói Székesfehérváron 2022. ápr. 9-én megrendezésre került KIDS úszóversenyen.
Olvasd tovább →A 2021/22-es tanévben, iskolánkban újra megrendezhettük a Madarak és Fák napját illetve a Sipos Ferenc Emlékversenyt.
Olvasd tovább →A Hebe Kft. keretén belül meghirdetett országos levelezőverseny „Szeresd a Földet” című projektversenyén iskolánk 7.a osztályos tanulói, 3 csapatban méretették meg magukat.
Olvasd tovább →A Tiszatáj Környezet- és Természtevédelmi Közalapítvány által szervezett „Tavaszlesen 2022” környezetismereti vetélkedősorozat döntőjébe jutott iskolánk 2 csapata
Olvasd tovább →Május 12-én a Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Szervezet szervezésében megrendezésre került Miskolcon a 26. Országos Csecsemő- és Kidedgondozó Verseny megyei döntője.
Olvasd tovább →