Érseki dicséret
2021. június 9-én tartotta az Egri Főegyházmegye a gyöngyösi Szent Bertalan templomban ünnepélyes tanévzáró Te Deum-át, ezen az alkalmon vehette át Koncz Benedek 8. b osztályos tanuló dr. Ternyák Csaba érsek úrtól, az Egri Főegyházmegye főpásztorától a megtisztelő érseki dicséretet.
Olvasd tovább →

















