Érseki dicséret
2026. június 11-én iskolánk két 8.a osztályos tanulója, Kleszó Kökény Lenke és Kleszó Ákos vehette át dr. Ternyák Csaba érsek úrtól az érseki dicséretet 8 évi kimagasló munkájukért.
Olvasd tovább →2026. június 11-én iskolánk két 8.a osztályos tanulója, Kleszó Kökény Lenke és Kleszó Ákos vehette át dr. Ternyák Csaba érsek úrtól az érseki dicséretet 8 évi kimagasló munkájukért.
Olvasd tovább →Az produkciót előadták a 4.a osztály valamint Takács Zsombor 5.a és Korpás Kamilla 5.c osztályos tanulók.
Olvasd tovább →2026, május 15-én a Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda intézményében tartottuk meg a Madarak és Fák Napja alkalmából szervezett rendezvényünket.
Olvasd tovább →A 45 perces interaktív foglalkozás során a diákok saját kezűleg ültetnek, és élő növényeken keresztül tapasztalják meg a növénytermesztés, a fenntarthatóság és az egészséges táplálkozás kapcsolatát.
Olvasd tovább →A Fenntarthatósági Témahét egy évente megrendezett Kárpát-medencei oktatási program, a Témahét célja a fenntarthatóság komplexitásának bemutatása.
Olvasd tovább →A Gyümölcsoltó Boldogasszony napja ideális alkalom arra, hogy a teremtésvédelem üzenete is kiemelt szerepet kapjon
Olvasd tovább →Iskolánkban április 13-án hétfőn 17 órakor fogadóórát tartunk.
Olvasd tovább →Március 17-18-19-én az előző évekhez hasonlóan megrendezésre került a Medve Szabadtéri Matematika Verseny és a Pénz7 közös rendezvénye a pénzfutam.
Olvasd tovább →Iskolánkban március 13-án az első órában megemlékezést tartottunk 1848. március 15. tiszteletére. Az ünnepi műsort az 5.a és 5.b osztályos tanulók adták elő.
Olvasd tovább →Az iskolavezetés az iskolában tapasztalható ételpazarlással kapcsolatosan az iskola honlapján levelet írt a szülőknek. Ebben felhívta a figyelmet arra, hogy a gyerekek nem fogyasztják el az uzsonnát és tízórait. Nagyon sok a kidobott ételmaradék! Ezek után az iskolában szerveztünk egy „játékot”, ami az ételpazarlás elleni küzdelem első lépése.
Olvasd tovább →December 19-én, az utolsó tanítási napon a 4. órában tartottuk meg iskolánk karácsonyi ünnepségét a tornateremben, melyben a diákok és a tanárok pásztorjátékot tekinthettek meg.
Olvasd tovább →Iskolánk nyelvi munkaközössége 2025. december 10-én angol nyelvi karácsonyi játékos klubdélutánt szervezett a felső tagozatos tanulók számára.
Olvasd tovább →