Karácsonyi ünnepség
Karácsony előtti utolsó tanítási napon, december 21-én került sor iskolánk karácsonyi ünnepségére, melynek keretén belül a diákok és a tanárok pásztorjátékot tekinthettek meg.
Olvasd tovább →Karácsony előtti utolsó tanítási napon, december 21-én került sor iskolánk karácsonyi ünnepségére, melynek keretén belül a diákok és a tanárok pásztorjátékot tekinthettek meg.
Olvasd tovább →Az iskolánkban 2018.12.18-án az Alapfokú Művészeti Iskola növendékei karácsonyi koncertet adtak.
A hangverseny videófelvételével kiegészítve.
2018. december 10-én reggel dalos – verses ünnepség keretében sor került a második advent gyertya meggyújtására.
Olvasd tovább →December 12-én délelőtt nagy sürgés-forgás volt iskolánkban. Mezőkövesd minden óvodájának nagycsoportosai látogattak el hozzánk.
Olvasd tovább →December 3-án reggel 8 órakor iskolánk adventi koszorúján meggyújtottuk az első adventi gyertyát.
Olvasd tovább →Immáron több mint 20 éve, hogy megrendeztük az első jótékonysági bált iskolánkban. Ebben az évben november 24-én, szombaton találkoztunk ismét egy vidám, szórakoztató estére. Beszámoló, képek és a műsor videofelvétele.
Olvasd tovább →November 16-án Márton-napi lámpás felvonulást tartottak az iskola alsós német-szakkörösei, melyen felsős szakkörösök is közreműködtek.
Olvasd tovább →November 25-én a Jézus Szíve templomban az esti szentmise előtt rövid zenés áhítatban tisztelegtünk Szent Cecília, a zene védőszentje előtt.
Olvasd tovább →A Szent László plébánia a Családok Éve keretében népdaléneklési versenyt szervezett.
Olvasd tovább →Sebestyén Katalin budai lelkésznő, aki Juhászné Derekas Judit tanárnő meghívására tartotta meg ötödik előadását, s hozta el a 12 hónap című görög népmesét a Szent István Katolikus Általános Iskolában összegyűlt eddigi legnépesebb hallgatóságnak.
Olvasd tovább →Október 13-án, szombat délután Juhászné Derekas Judit vezetésével az 1.a osztály tanulóiból és családjaikból álló csapat kirándulni indult a Bükkbe.
Olvasd tovább →Iskolánkban október 19-én első órában emlékeztünk meg a 1956-os forradalomról és szabadságharcról.
Olvasd tovább →Az idei tanévben október 12-én került megrendezésre az első iskolaelőkészítő foglalkozás.
Olvasd tovább →A hagyományokhoz híven idén is megszerveztük a Családi Napot. Szeptember 22-én találkozhatott szülő, nevelő, gyerek, hogy jobban megismerjék egymást, beszélgessenek, közösen szórakozzanak, sportoljanak.
Olvasd tovább →