Veni Sancte a mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskolában
Szeptember 9-én vasárnap délután 4 órakor tartotta iskolánk az évnyitó (Veni Sancte) szentmisét a Jézus Szíve templomban. A Szentlelket hívtuk közösségünkre, hogy töltsön el bennünket, segítsen egész tanévben mindannyiunkat: a gyermekeket a tanulásban, a pedagógusokat és a szülőket a hivatásukban, a gyermekek oktatásában, nevelésében.
Olvasd tovább →



















