Veni Sancte
A Veni Sancte szentmise iskolánk tanulói részére 2019. szeptember 8-án, vasárnap délután 4 órakor kezdődött a Jézus szíve templomban.
Olvasd tovább →A Veni Sancte szentmise iskolánk tanulói részére 2019. szeptember 8-án, vasárnap délután 4 órakor kezdődött a Jézus szíve templomban.
Olvasd tovább →Június utolsó hetében az 1.osztályosok egy EFOP pályázat keretében megrendezésre kerülő napközis táborban vehettek részt.
2019. június 24-27.
Az EFOP 3.1.8 “Együtt testvérként – iskolaközi szemléletformálás” című pályázat keretében iskolánk ötven diákja július 1. és 4. között Tiszafüreden táborozott az adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola ugyanezen pályázatban részt vevő tanulóival.
Olvasd tovább →A 2019/20-as tanévben nyugdíjbavonulásuk miatt két pedagógus-kollégától búcsúzunk: Lanszkiné Donkó Mártától és Kovácsné Együd Ilonától.
Olvasd tovább →Nyolcadik osztályosaink ballagása 2019. június 15-én délután 4 órakor kezdődött. A két osztályból 45 tanulótól búcsúztunk.
Olvasd tovább →Iskolánkban régi hagyomány a Madarak és fák napja alkalmából rendezett Sipos Ferenc Emlékverseny, melyen emlékeztetjük a tanulóinkat a természet szeretetének, védelmének fontosságára.
Olvasd tovább →Június 4-e a Nemzeti Összetartozás Napja, a trianoni békediktátum megkötésének az emléknapja.
Olvasd tovább →A főegyházmegyei tanévzáró szentmisén a főpásztor, Ternyák Csaba érsek úr érseki dicséretben részesítette Mirkócki Fanni, Szemán Krisztina és Németh Eszter 8. osztályos tanulókat
Olvasd tovább →2019. május 23-án tartottuk iskolánkban a papírgyűjtést. Eredményhirdetés: 2019. június 11-én, kedden, a Sipos Ferenc madarak és fák napi verseny alkalmával lesz.
Olvasd tovább →A Jézus Szíve templomban 2019. május 26-án, vasárnap a 9 órai szentmise keretében Vizi János káplán atya szolgáltatta ki az Oltáriszentség szentségét iskolánk 3. osztályos tanulóinak.
Olvasd tovább →Iskolánk 8. osztályos tanulóinak 2019. május 19-én a Jézus Szíve templomban Michael August Blume pápai nuncius, Vatikán magyarországi nagykövete és dr. Ternyák Csaba egri érsek szolgáltatta ki a bérmálás szentségét.
Olvasd tovább →2019. május 12-én rendezték meg Tardon a XVI. Dicsérjétek az Urat! esperesi kerületi kórustalálkozót.
Olvasd tovább →Május 4-én szombaton iskolánk énekkara szerepelt a Szent László templomban a XXX. Miskolci Nemzetközi Kamarakórus Fesztivál kihelyezett hangversenyén.
Olvasd tovább →A Határtalanul! pályázat keretében 2019. április 3-tól 8-ig a Szent István Katolikus Általános Iskola 7.osztályos tanulóinak lehetőségük nyílt arra, hogy eljussanak Erdélybe. Egy hét alatt sok-sok új élménnyel gazdagodva tértek haza.
Olvasd tovább →2019. április 8-12. között került megrendezésre a digitális témahét, melynek fő célja a digitális pedagógia módszertanának népszerűsítése és elterjesztése a köznevelésben.
Olvasd tovább →